Lovitură în plin pentru Oracle România: Gigantul american a anunţat în această dimineaţă la Bucureşti că va face o nouă restructurare şi încă 500 de angajaţi vor fi daţi afară, după cei 400 de anul trecut. Comentariile unui fost angajat Oracle: Concedierile de acum fac parte din valul anterior, deci vor mai urma şi altele

Gigantul american Oracle a anunţat în această dimineaţă la Bucureşti că va face o nouă restructurare: 500 de angajaţi vor fi daţi afară imediat, ca parte a unei restructurări globale...
Testează abonamentul ZF Corporate

Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.

Cere demo Abonează-te acum

După activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore

Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.

Logare
Am uitat parola

Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.