Stanley Yan se retrage din rolul de country manager al Honor România după trei ani. „România este o piaţă-cheie pentru Honor în Europa, cu public deschis la tehnologie şi o comunitate media activă”
Stanley Yan care a ocupat rolul de country manager al HONOR România timp de trei ani se retrage din funcţie, au anunţat reprezentanţii companiei printr-un comunicat. În cei trei ani în care...
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Andreea Pleşea, cofondator, Druid AI: Discutăm următoarea rundă de finanţare, pentru că dorim să creştem în piaţa din America. Ne orientăm către o rundă nouă de finanţare spre a doua jumătate a anului viitor
- Stanley Yan se retrage din rolul de country manager al Honor România după trei ani. „România este o piaţă-cheie pentru Honor în Europa, cu public deschis la tehnologie şi o comunitate media activă”
- Tremend, companie IT cu 750 de angajaţi: Nu mai vindem forţă de muncă, ci căutăm proiecte cu valoare adăugată pentru care ne asumăm riscul
- Asaltul Temu, Aliexpress & co în Europa de Est: în Polonia, Temu a întrecut liderul local de comerţ online Allegro la popularitate. În Ungaria, maghiarii cumpără mai mult de pe platformele de comerţ electronic din China şi din străinătate decât de la toat
- Top 5 cele mai vizitate site-uri, 23 septembrie 2025