Semnal de alarmă al BNR: Randamentele titlurilor de stat au continuat să crească în ianuarie, în timp ce politica fiscală a guvernului Ciolacu rămâne un factor de risc
Consiliul de administraţie al Băncii Naţionale a României a decis vineri, 14 februarie, menţinerea neschimbată a ratei dobânzii de politică monetară la 6,5% pe an.
În acest timp,...
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Aţi primit un astfel de apel telefonic sau mesaj? Avertismentul ANAF despre noi tentative de fraudă. Cum să vă feriţi
- Atenţie, contribuabili: Un nou val de emailuri false trimise în numele ANAF. Ce sunt sfătuiţi să facă cei care le primesc
- Moody's coboară perspectiva României la „negativă"
- Cum explică şeful Dacia scăderea producţiei din primele două luni?
- Turcii merg “all in” la Craiova: 300.000 de autovehicule poate produce Ford Otosan la Craiova, după ce a majorat pentru a doua oară capacitatea de producţie: Producţia Puma poate ajunge la 200.000 de maşini pe an, cu tot cu versiunea electrică. Premierul