Grafic: Cine sunt liderii pieţelor de comerţ alimentar din Europa
Mai multe grafice şi tabele din domeniul Retail&Agrobusiness
Materialul a apărut în ediţia din 21 februarie 2020 a Ziarului Financiar.
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Mâncaţi fructe şi legume de Crăciun şi Anul Nou! România, cel mai scăzut consum de fructe şi legume din Uniunea Europeană, în ciuda potenţialului agricol ridicat
- Ce planuri are gigantul PepsiCo în România în 2026: ”va fi un an al provocărilor şi al transformărilor pentru mediul de afaceri”
- Ce planuri are în 2026 producătorul polonez Maspex, după ce a preluat Purcari: ”Perioada următoare va testa capacitatea de adaptare a mediului de business”
- De la „pijamale cu câini” la „costum Moş Crăciun horror”: Cum arată topul celor mai neobişnuite şi amuzante căutări ale românilor pe eMAG în 2025. Campionul absolut al platformei de e-commerce este un sucevean care a plasat peste 2.000 de comenzi doar în
- 2025, RETROSPECTIVA ZF: Sectorul băuturilor a trecut prin tranzacţii şi printr-un an de foc cu creşterea accizelor şi a TVA, care au încetinit consumul