Bărbat prins când aducea din străinătate 31 de kilograme de cannabis şi 500 de grame de cocaină
Procurorii D.I.I.C.O.T au reţinut, sâmbătă, un bărbat în vârstă de 35 de ani, după ce a fost prins cu 31 de kilograme de cannabis şi 500 de grame de cocaină.
Poliţiştii din...
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Bărbat prins când aducea din străinătate 31 de kilograme de cannabis şi 500 de grame de cocaină
- SURSE: Primul MW de la centrala Mintia intră în Sistemul Energetic Naţional săptămâna viitoare
- Un ministru din Ungaria critică sprijinul acordat lui George Simion
- Una dintre cele mai lungi rute feroviare din Europa urmează să fie inaugurată în iunie
- Support for beekeepers: 15 euros for each registered bee colony