Ce faci cu banii tăi? Emisiune ZF sub umbrela FIT – Finanţe pe înţelesul tuturor. Despre pensii de la A la Z: cât mă costă, de câţi bani am nevoie, când să încep să mă gândesc la pensie? „Pensia, mai ales cea privată, reprezintă o plasă de siguranţă pe care ar trebui să o aibă orice om“
♦ Tema centrală a celei mai recente ediţii a emisiunii Ce faci cu banii tăi a fost cea a pensiilor ♦ George Moţ şi Laurenţiu Paraschiv au explicat pe înţelesul tuturor...
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Dezvoltatorul imobiliar IULIUS accesează o finanţare sindicalizată în valoare de peste 305 milioane de euro pentru reamenajarea ansamblului mixt Palas Iaşi şi susţinerea proiectelor în dezvoltare ale companiei
- Primul contact cu Bursa de Valori al Contakt s-a încheiat fără succes: subscrieri de 20% pentru o ofertă de până la 19 milioane de lei. De ce nu s-au înghesuit investitorii?
- Bursă. Graffiti Plus, agenţie de comunicare şi brand marketing, semnează contractul de finanţare prin PNRR pentru listarea pe piaţa AeRo a BVB
- Bursă. Finanţe personale. Ce îi trebuie unui tânăr pentru a intra în industria de 10 mld. euro a fondurilor mutuale: Curiozitate, disciplină, răbdare şi încă ceva. „Un pic de noroc“.
- Bursă. Oferta Contakt se încheie astăzi: până acum au fost subscrise 18% din acţiuni