Japonezii de la Fujikura Automotive caută 80 de oameni pentru fabricile de cablaje auto din Cluj-Napoca şi Dej
Fujikura Automotive România a ajuns anul trecut la un număr mediu de 3.766 de angajaţi, cu 422 de oameni mai puţin decât în 2017.
Producătorul de cablaje auto Fujikura Automotive...
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Tesla cade de pe podium. Producătorii auto chinezi au ajuns la o cotă record de 12,8% din piaţa europeană a vehiculelor electrice în luna noiembrie. Tarifele vamale nu i-au oprit pe chinezi să livreze, mai mult, aceştia au absorbit aproape toate costurile
- Exclusiv ZF Corporate 72. (Nou-intrat) Hella România SRL
- CNIR a depus cererea pentru finanţarea europeană a lotului Chiribiş-Biharia din Autostrada Transilvania
- Exclusiv ZF Corporate 71. (Nou-intrat) DAR Draxlmaier Automotive
- HiSky încheie 2025 aproape de 6 milioane de pasageri şi pregăteşte şase zboruri săptămânale către SUA