Factura la telefonie mobilă a crescut cu 200 mil. euro în 2017, la 2,5 mld. euro
Factura totală pentru serviciile de telefonie mobilă consumate de utilizatorii din România în anul 2017 a crescut cu aproape 200 mil. euro, la 2,45 mld. euro, pe fondul dublării consumului...
Testează abonamentul ZF Corporate
Poți să accesezi acest articol doar dacă ești abonat ZFCorporate.ro - platforma completă de informație premium de business.
Cere demo Abonează-te acumDupă activarea contului vei fi contactat de un reprezentant ZF Corporate în maximum 24 ore
Dacă ești deja abonat loghează-te mai jos.
Logare
Atenţie: Această scriere publicistică este destinată exclusiv abonaţilor ZF Corporate. Utilizatorii pot descărca şi tipări conţinut de pe acest site doar pentru uzul personal sau fără scop direct ori indirect comercial. Toate materialele publicate sunt protejate de către Legea nr. 8/1996, cu modificările şi completările ulterioare - privind dreptul de autor şi drepturile conexe.
DIN ACEEASI CATEGORIE:
- Cea mai bună producţie agricolă din ultimii cinci ani: anul 2026 ar putea aduce 30,5 mil. tone de grâu, porumb, rapiţă şi floarea-soarelui
- Decizia Congresului PNL: liberalii îşi asumă o guvernare minoritară, dar nu fac echipă PSD
- Scădere de două cifre pentru Hervis. Retailerul de echipamente sportive şi-a redus afacerile anul trecut cu 14% până la 293 mil. lei
- Ce urmează la combinatul siderurgic Liberty Galaţi după două licitaţii eşuate?
- Cargus, unul dintre cei mai mari curieri de pe plan local, estimează o creştere de 18% în prima parte a acestui an