Retailerul polonez de încălţăminte CCC deschide al doilea magazin din România, în Palas Mall Iaşi

Firma Peeraj Brand International va deschide vineri cel de-al doilea magazin de încălţăminte sub brandul CCC din România, în centrul comercial Palas Mall din Iaşi, dezvoltat de Iulius...

Poti sa accesezi acest articol doar daca esti abonat la ZFCorporate.ro - platforma completa de informatie de business cu plata care ofera informatii din cele mai importante sectoare din economie.
Daca esti deja abonat la ZFCorporate.ro, logheaza-te mai jos.

Pentru a te abona la serviciul ZFCorporate sau la una dintre cele 12 sectiuni disponibile consulta oferta de abonare.

Pentru detalii despre continutul editorial al ZFCorporate.ro: Alexandru Matei tel. 0318.256.286 sau 0766.606.994 email: alexandru.matei@zf.ro

Pentru a primi o oferta personalizata contacteaza unul dintre agentii nostri de vanzari:
Ramona Pirvulescu tel. 0744.370.349 sau 0318.256.112 email : ramona.pirvulescu@m.ro
Radu Marin tel : 0745.115.407 sau 0318.256.112 email : radu.marin@m.ro
Sonia Marinescu tel: 0743.011.205 sau 0318.256.112 email: sonia.marinescu@m.ro
Daniel Mircioiu tel: 0749.064.357 sau 0318.256.112 email : daniel.mircioiu@m.ro
Adriana Sindrilaru tel: 0745.612.926 sau 0341.468.975 email : adriana.sindrilaru@mediafax.ro
Roxana Stefanescu tel : 0740.111.485 sau 0318.256.112 email : roxana.stefanescu@mediafax.ro

LOGARE / Am uitat parola / Inregistrare