HR Conference

Mugur Tolici, BNR: Noii generaţii de angajaţi trebuie să îi oferi vizibilitate şi recunoaşterea meritelor, ei nu vor un loc de muncă pe viaţă

Noua generaţie de angajaţi nu mai vrea un loc de muncă “pe viaţă” şi sunt mai dinamici decât generaţia anterioară, a spus Mugur Tolicim director de resurse umane al BNR la HR...

Poti sa accesezi acest articol doar daca esti abonat la ZFCorporate.ro - platforma completa de informatie de business cu plata care ofera informatii din cele mai importante sectoare din economie.
Daca esti deja abonat la ZFCorporate.ro, logheaza-te mai jos.

Pentru a te abona la serviciul ZFCorporate sau la una dintre cele 12 sectiuni disponibile consulta oferta de abonare.

Pentru detalii despre continutul editorial al ZFCorporate.ro: Alexandru Matei tel. 0318.256.286 sau 0766.606.994 email: alexandru.matei@zf.ro

Pentru a primi o oferta personalizata contacteaza unul dintre agentii nostri de vanzari:
Ramona Pirvulescu tel. 0744.370.349 sau 0318.256.112 email : ramona.pirvulescu@m.ro
Radu Marin tel : 0745.115.407 sau 0318.256.112 email : radu.marin@m.ro
Sonia Marinescu tel: 0743.011.205 sau 0318.256.112 email: sonia.marinescu@m.ro
Daniel Mircioiu tel: 0749.064.357 sau 0318.256.112 email : daniel.mircioiu@m.ro
Adriana Sindrilaru tel: 0745.612.926 sau 0341.468.975 email : adriana.sindrilaru@mediafax.ro
Roxana Stefanescu tel : 0740.111.485 sau 0318.256.112 email : roxana.stefanescu@mediafax.ro

LOGARE / Am uitat parola / Inregistrare