Diaconu, Delta ACM: Afacerile vor creşte uşor în 2012 datorită contractului pentru autostrada din Irak, dar profitul scade

Florea Diaconu, omul de afaceri care controlează constructorul bucureştean Delta ACM 93, estimează că cifra de afaceri a companiei va creşte uşor anul acesta, mai ales datorită unui...

Poti sa accesezi acest articol doar daca esti abonat la ZFCorporate.ro - platforma completa de informatie de business cu plata care ofera informatii din cele mai importante sectoare din economie.
Daca esti deja abonat la ZFCorporate.ro, logheaza-te mai jos.

Pentru a te abona la serviciul ZFCorporate sau la una dintre cele 12 sectiuni disponibile consulta oferta de abonare.

Pentru detalii despre continutul editorial al ZFCorporate.ro: Alexandru Matei tel. 0318.256.286 email: alexandru.matei@zf.ro

Pentru a primi o oferta personalizata contacteaza unul dintre agentii nostri de vanzari:
Ramona Pirvulescu tel. 0744.370.349 sau 0318.256.112 email : ramona.pirvulescu@m.ro
Gabriela Stanescu tel : 0751.169.437 sau 031.8256.150 email : gabriela.stanescu@m.ro
Sonia Marinescu tel: 0743.011.205 sau 0318.256.112 email: sonia.marinescu@m.ro
Daniel Mircioiu tel: 0749.064.357 sau 0318.256.112 email : daniel.mircioiu@m.ro
Adriana Sindrilaru tel: 0745.612.926 sau 0341.468.975 email : adriana.sindrilaru@mediafax.ro
Roxana Stefanescu tel : 0740.111.485 sau 0318.256.112 email : roxana.stefanescu@mediafax.ro

 

LOGARE / Am uitat parola / Inregistrare